Tweme (7.x-3.0-alpha7) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း
