Tweme (7.x-3.0-alpha7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: and
te: మరియు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
