Tweme (7.x-3.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Bottom
tr: Alt

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Share
tr: Paylaş

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: and
tr: ve

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
