Tweme (7.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Share
nl: Delen

en: and
nl: en

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
