Tweme (7.x-3.0-beta2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Bottom
hr: Dno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: and
hr: i

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
