Tweme (7.x-3.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
