Tweme (7.x-3.0-beta3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: and
dz: དང་
