Tweme (7.x-3.0-beta3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Bottom
et: Alumine

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Share
et: Jaga

en: and
et: ja

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
