Tweme (7.x-3.0-beta3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Share
sk: Zdieľanie

en: and
sk: a

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
