Tweme (7.x-3.0-beta4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: and
af: en
