Tweme (7.x-3.0-beta4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Share
is: Deila

en: and
is: og
