Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
