Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
