Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
