Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Posted on
et: Postitatud
