Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »
