Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Tags
fi: Tagit

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: @user's picture
fi: Käyttäjän @user kuva

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Posted on
fi: Julkaistu
