Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »
