Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Tags
hr: Oznake

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »
