Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Tags
it: Etichette

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: View user profile.
it: Visualizza il profilo dell'utente.

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: @user's picture
it: Ritratto di @user

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Posted on
it: Pubblicato il
