Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
