Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »
