Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao
