Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
