Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Search
nl: Zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Posted on
nl: Geplaatst op
