Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: View user profile.
nn: Sjå brukarprofil.

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »
