Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »
