Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Posted on
pl: Zamieszczone w dniu
