Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Tags
ro: Etichete

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Posted on
ro: Postat la
