Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: @user's picture
sq: Foto e @user

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
