Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Search
th: ค้นหา

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: View user profile.
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้

en: @user's picture
th: รูปภาพของ @user
