Twentyfifteen (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »
