Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Sidebar
af: Systaaf

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »
