Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.
