Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: @user's picture
bn: @user এর ছবি

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
