Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Posted on
ca: Publicat a
