Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: View user profile.
cy: Gweld proffil defnyddiwr

en: @user's picture
cy: Darlun @user

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>
