Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Posted on
eo: Afiŝita
