Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
