Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Tags
he: תגיות

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »
