Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Tags
hi: उपनाम

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: View user profile.
hi: प्रयोक्ता की रुपरेखा देखें।

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: @user's picture
hi: @user का छायाचित्र

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »
