Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
