Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: View user profile.
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪರಿಚಯವನ್ನು ನೋಡಿ

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
