Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »
