Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
