Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›
