Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ
