Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Tags
ru: Теги

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: View user profile.
ru: Просмотр профиля пользователя.

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: @user's picture
ru: Аватар пользователя @user

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Posted on
ru: Опубликовано
