Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
