Twentyfifteen (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: View user profile.
sv: Visa användarprofil.

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: @user's picture
sv: Bild för @user

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Posted on
sv: Inlagd den
